عاشق سفر و نوشتن

سلام به دوستان عزیزم

بالاخره بعد از چند ماه سرگردانی و بی وبلاگی(پس از مسدود شدن عاشق سفر در بلاگفا) موقتا به پرشین بلاگ خانه کشی کردم البته اگر اینجا هم مهمان کشی نکنند. به هر حال این دفعه حواسم جمع است که از مطالب بک آپ بگیرم.

هر چند وبلاگ نداشتم اما مسافرت برقرار بود نوروز 1390 یک سفر زمینی دیگر (برای پنجمین بار) به ترکیه داشتیم. و برای اواخر تیر ماه 1390 هم یک سفر دو هفته ای به اروپا در پیش داریم که اولین سفر ما به اروپاست. سفر به ترکیه را فعلا سعی میکنم بنویسم و نوشتن از دردسرهای سفر به اروپا باشد برای فرصتی دیگر.

/ 3 نظر / 16 بازدید
زهرا

سلام محمد جان من زهرا هستم که چندی پیش سفرنامه سری لانکا را نوشته بودم و آقای آییندار زحمت کشیدن به شما دادن توی وبلاگتون گذاشتین. مدتی که وبلاگ شما فیلتر شده بود, خیلی ناراحت بودم و حالا که به قول خودتون خونه کشی کردین, سبب خوشحالی بسیاری از دوستان شده. من یه سفرنامه برای مالدیو نوشته بودم که بدون تور رفیتم, و برای آقای آیین دار فرستادم اما انگار این چند وقته که ایشون اصلا ایمیل چک نمی کنن. می خواستم اگر از نظر شما اشکالی نداشته باشه واستون بفرستم که لطف کنید تو وبلاگ ارزشمندتون بزارین.

بابك

باورم نميشه از وبلاگ قبليت يه بك آپ نگرفته باشي ! چطوري تونستي اين كارو كني ؟ يعني اون همه سفر نامه پريد ؟؟؟ من تو فكر رفتن به دبي در ماه رمضان هستم ، به راهنمايي و خاطرات سفر به دبي احتياج دارم

زمرد

سلام اقامحمد فقط خواستم خیلی ش تشکرکنم.بامطالب خوب شما انگارخودم دارم مسافرت میکنم.